דף הבית » מדריך לטיפול בחיות מחמד » הנה משהו שלא ידעת עליו: מהן חיות מחמד מרושעות?
הנה משהו שלא ידעת עליו מהן חיות מחמד מרושעות

הנה משהו שלא ידעת עליו: מהן חיות מחמד מרושעות?

רוצה פיתרון מהיר שעובד לבעיה שלך? תשאיר פרטים עכשיו בטופס כאן למטה ומומחה יצור איתך קשר.

קלגרי מיישמת תקנות שונות על כלבים מסוכנים מאשר על כלבים אחרים. כלב מרושע הוא כלב שרדף, נשך, פצע או גרם נזק לכל בעל חיים או אדם אחר; ניזוק או הושמד רכוש ציבורי או פרטי; איים או יצר חשש סביר מאיום על אדם; ואשר, לדעת שופט, מהווה איום בפגיעה חמורה בבעלי חיים אחרים או בבני אדם.

העירייה עשויה לעצור כלב כדי לבצע מחקר נוסף כאשר הוא קשור להתקפה גדולה על אדם או בעל חיים אחר. כלב עלול להיחשב כמרושע על ידי בתי המשפט במהלך הליך התפיסה. בעקבות הכרזתו של כלב כאכזרי, הבעלים עשוי להיות כפוף לדרישות מסוימות כדי להפחית את הסבירות לאירועים עוינים עתידיים.

חיה אלימה תסווג כדלקמן:

רמה 1. כלב ברמה 1 הוא כזה שמאיים, רודף או מתנהג בצורה מאיימת כלפי כל בעל חיים ביתי, או כזה שהתגלה כשהוא משוחרר לפחות פעמיים בתקופה של 12 חודשים.

רמה 2. כל כלב שהפגין נטיות תוקפניות על ידי איום, רדיפה או סיכון אחר של בטיחות האדם נחשב ברמה 2.

רמה 3: כל כלב שהרג חיית בית או נשך אדם מבלי להתגרות נחשב לכלב רמה 3.

כל כלב שנשך אדם יותר מפעמיים, תקף והרג חיית בית אחרת יותר מפעמיים, או תקף ופצע קשה או הרג אדם נחשב ברמה 4.

חיית מחמד לילדים

בנוסף לאספקת דבר חי, בעלות על חיות מחמד עשויה לספק לילדים את ההזדמנות לרכוש כישורי חיים חשובים. תחת הנהגתו של מבוגר, חיות מחמד עשויות לחנך ילדים לגבי אחריות ואמינות. יש כלבים שאפילו גומלים את המסירות שצעיר מראה להם על ידי גילוי חיבה בתמורה.

ציפורים

ציפורים לחיות מחמד הן יצורים נפלאים. עם זאת, טיפול בציפור דורש יותר עבודה ממה שעושים צב או דג. לכמה ציפורים יש אינטליגנציה מתקדמת. הרבה אנשים חברותיים. כל ציפור זקוקה לטיפול על בסיס יומיומי כמעט.

חתולים

בחירת חתול שבטוח להחזיק בקרבת צעירים היא קריטית. אם למשפחה שלך יש בית קטן, חתול יכול להיות בחירה טובה יותר מכלב.

כלבים

חיית המחמד המסורתית ביותר לילדים היא ללא ספק כלב חמוד. זכור כי בחירת הכלב הנכון כרוכה יותר מאשר פשוט להחליט על כלב עם עיניים חומות ענקיות. ילדים עשויים שלא להיות מסוגלים להתמודד עם כמה כלבים. ודא שהכלב רגיל להיות בקרבת צעירים לפני אימוץ.

דג

גם בעוד שדג יכול להיות חיית המחמד האידיאלית ל”התחלה” לילד צעיר, לא כל דג יצליח. למרות שדגי זהב עשויים להיראות כמו הבחירה הנראית לעין, הם מאתגרים יותר לגדל מדגי קרב סיאמיים.

קיפוד

זה עשוי להיות המון שמחה וסיפוק לקבל קיפוד כחיית מחמד. הם באמת יוצאי דופן, מקסימים ומתלטפים.

אנשים רבים מפספסים את הצעד המכריע של למידה על החיה וההחלטה אם החזקת קיפוד מחמד היא הבחירה המתאימה עבורם בגלל החמודות והפופולריות הגוברת שלו. כתוצאה מכך, הם מטפלים בקיפודים שלהם בצורה גרועה, קונים ממגדלים מפוקפקים ויש להם בעיות אחרות.

חלקם חושבים שהם באמת קשים ותובעניים, בעוד שאחרים חושבים שהם כדורי חיבוק נפלאים שלא דורשים עבודה כלל כדי להעלות אותם. אם אתה יודע מה הם דורשים ותספק להם את הטיפול הנכון, קיפודי חיות מחמד יפרחו ויהיה כיף גדול. לגבי כל חיה מבויתת, זה נכון.

עם תוספת של תוספות כמו חטיפים, התזונה שלהם עשויה להיות קצת יותר מאתגרת. זה כולל דברים כמו פירות, ירקות, חרקים וכו’. קיפודים אוהבים לנשנש, והוספת מזונות נוספים לתזונה שלהם יכולים לעזור לאזן אותה ולשמור אותם מאושרים ובריאים.

אוגר

אוגרים הם ליליים, מה שאומר שבלילה הם הכי פעילים. בשל גודלם הקטן, אוגרים קונים לעתים קרובות כחיות מחמד לילדים שרוצים לשחק איתם לאורך כל היום. אוגר שזה עתה התעורר מתנומת יום עלול לנשוך. לפיכך, יש לטפל באוגרים רק על ידי קטינים בהשגחת מבוגר.

אוגרים רגישים לתנועות מהירות ולרעשים חזקים, והם דורשים טיפול עדין.

סלמונלה היא חיידק מעי שעלול להדביק אוגרים ולגרום למחלה קצרה אך קשה אצל אנשים בריאים. אם אמא בהריון מעבירה את זה לעובר שלה, זה עלול לגרום לבעיות חמורות יותר. אדם שכבר חלש מבעיות רפואיות אחרות עלול להיות חולה מאוד מסלמונלה.

עם הבדלים קלים בין המינים, אורך החיים הממוצע של אוגר הוא 2.5 עד 3 שנים. תכונה זו יכולה להיות מסקרנת אם אינך מסוגל להתחייב במשך תקופה ממושכת לחיית מחמד. עם זאת, אם יש לך ילדים קטנים ואתה לא מוכן שהם יראו את מותה של חיית מחמד, אתה יכול לבחור בעל חיים שיש לו חיים ארוכים יותר.

 

צרו איתנו קשר

רוצה פיתרון מהיר שעובד לבעיה שלך? תשאיר פרטים עכשיו בטופס כאן למטה ומומחה יצור איתך קשר.

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן